Ana sayfa Tv Programları Survivor 25.Bölüm fragmanı 23 Şubat Perşembe Adada Olaylar Kızışıyor

Survivor 25.Bölüm fragmanı 23 Şubat Perşembe Adada Olaylar Kızışıyor

Dünyaya yayılmaya başlayan 2011 den beri Türkiye'de Acun Ilıcalı tarafından sunulan Survivor yarışma programı Survivor 25.Bölüm fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’nın 2011 yılından beri sunduğu yarışmacıların hem açlıkla hem parkurlarla birbiriyle yarıştığı Survivor 25.Bölüm fragmanı yayınlandı.2017 yılında da devam eden ve büyük bir seyirci kitlesine sahip olan yarışma programında Ünlüler ve Gönüllüler kıyasıya mücadele etmekte.25.bölümüyle ekranlara gelecek olan Survivor haftanın neredeyse her günü saat 20.00 da Tv 8 ekranlarına gelmekte.

Sadece çarşamba günleri yayınlanmayan programda soluk soluğa geçen yarışmalar seyirciyi heyecanlandırırken adada yaşananlar da büyük yankı uyandırıyor.

 Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programının sunumunda Alp Kırşan’da yardım etmektedir.Acun Ilıcalı’nın 2011 den beri farklı farklı parkurlarla insanları yarıştırdığı ve en sonunda birinciye büyük ödül verdiği Survivor programında 2017 yılında yarışmacılar arasında fazlasıyla gerginlikler yaşanıyor.

Ünlüler ve gönüllüler olmak üzere ayrılan takımlarda, takım içi bir çok sorun yaşanmakta.Yazılan adayların puan sıralamasına göre elenmesi de izleyiciyi ekrana kitlemektedir.

Survivor Puan Durumu Nasıl?

25.bölümü yayınlanacak olan Survivor yarışma programında dokunulmazlık oyununu kaybeden takım konseyde isim yazmak zorunda kalacak.Puan sıralaması yaptıkları performanslara göre bu hafta şöyle oldu ;
  1.Sema
  2.Serhat
  3.Pınar
  4.İlhan Mansız
  5.Bulut
  6.Volkan
  7.Anıl
  8.Elif
  9.Gökhan
 10.Bena K.
Performanslarına göre ilk 10 bu şekildedir.

   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here