Ana sayfa Tv Programları Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Yeni Sezon All Star Yayın Tarihi

Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Yeni Sezon All Star Yayın Tarihi

Heyecanla yeni sezonu beklenen Survivor 2019'in detayları gün geçtikçe netleşiyor. Ünlüler ALL Star ve Gönüllüler olarak ekranlara gelecek yarışmanın ne zaman başlayacağı merak konusu.

0
PAYLAŞ

Survivor 2019’de heyecanlı bekleyiş sürüyor. Büyük bir zevkle izlenen, bölümünde ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2018’in başlamasına çok az kaldı. Bu sene yeni formatıyla karşımıza çıkacak olan program, Ünlüler ALL STAR ve gönüllüler olarak ekranlarda yer alacak.

Ünlüler kadrosu geçmiş yıllardan oluşacak olup, ALL STAR karması yapılacağı belirtildi.  Gönüllüler takımının ise yepyeni yüzler olacağını belirten Acun Ilıcalı, bazı isimlerin belli olduğunu ama şu an açıklamadığını bildirdi.

1600 KM YÜRÜDÜ

Geçtiğimiz cuma günü Beyaz Show’a katılan Acun Ilıcalı, gönüllüler takımının ilk yarışmacısını açıkladı. Survivor’a katılmak için Iğdır’dan 1600 KM yürüyerek gelen Cumali Akgül, gönüllüler takımının ilk yarışmacısı oldu.

OCAK AYINDA EKRANLARDA

Programın başlangıç tarihinin ocak ayı olduğunu belirten Acun Ilıcalı, 5 Ocak tarihinde Survivor’ın ekranlarda olabileceği müjdesini verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here