Ana sayfa Tv Programları Survivor 2018 All Star Ne Zaman Başlayacak? Hangi Yarışmacılar Katılacak Belli oldu...

Survivor 2018 All Star Ne Zaman Başlayacak? Hangi Yarışmacılar Katılacak Belli oldu mu?

Sevilen program Survivor'un sunucusu Acun Ilıcalı Türkiye'ye geldi. Soru yağmuruna tutulan Ilıcalı Survivor All Star ile ilgili tüm sorulara yanıt verdi.Program ne zaman başlayacak? Yarışmacılar kimler olacak?

0
PAYLAŞ

Çekimleri Dominik Cumhuriyetinde yapılan Survivor, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan’ın sunuculuğunda izleyiciyle buluşuyor! Çekişmeli ve zorlu oyunlarda adada daha fazla kalmak ve büyük ödülün sahibi olmak için yarışmacılar tüm enerjilerini kullanıyor. Reyting rekorları kıran programın 2018 yılında All Star versiyonunu yapacak mı sorusu akıllarda.

Paylaşılan bilgilere göre Acun Ilıcalı Survivor All Star 2018’i yapma konusunda karar kılmış. 2018’in Ocak ayında yayımlanması düşünülen programa hangi ünlü isimler katılacak?

O Ses Türkiye Final Gecesi için Türkiye’ye gelen Acun Ilıcalı TV8 ve TV8.5 ortak yayını olan Survivor Ekstra Canlı yayınına katıldı. Ve Survivor All Star ile ilgili sorulan tüm sorulara cevap verdi. Survivor’ın tek kandın şampiyonu Merve Oflaz ise programda Acun Ilıcalıya refakat eden isim oldu.

Survivor All Star 2018 Ne Zaman Ekranlarda?

Acun Ilıcalı her yıl programı Ramazan ayına göre yaptığını ve yazı, sıcağı çok sevdiğini asla kış Survivor’u yapmayacağını belirtti. Bu sene 21 Ocak’ta başladık seneye ise 5 Ocak’ta başlayacağız dedi. Ramazan ayı öne gittikçe onlarında programı öne çektiğini söyledi.

Halkın Seçimine Sunulacak!

Sosyal medyada halka Survivor All Star yapılsın mı sorusunu yönelttiğini ve halkın yüzde 79’unun programı istediğini belirten Ilıcalı All Star kadrosunu kurarken de seyirciye sormak istediğini belirtti. “Elemeyi onlar yapıyor seçmekte onların en doğal hakkı.”dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here