Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017’nin Merakla Beklenen Yeni Bölümünde Elenen İsim Açıklandı

Survivor 2017’nin Merakla Beklenen Yeni Bölümünde Elenen İsim Açıklandı

Nefesleri kesen mücadeleleriyle seyir zevki bir hayli yüksek olan Survivor yarışması, yepyeni sezonunda da pür dikkat izlenmeye devam ediyor. Yarışmanın son yayınlanan bölümünde ise potadaki isimler arasında yapılan oylama sonucunda elenen isim açıklandı;

0
PAYLAŞ

Her bölümde olduğu gibi yine bu bölümde de izleyenlerin nefeslerini kesen yarışmasında, yine nefesler tutuldu. Milyonlarca kişinin büyük bir ilgiyle takip ettiği ve neredeyse her bölümünde reyting sıralamasında en üst sırada yer almayı başaran yarışma, macera dolu sahneleriyle bütün izleyenlerini ekran başına kilitliyor.

Yeni bölümünde oynanan iletişim ödülünde her iki takım da yine nefes kesen mücadelelere yer verdi. Ünlüler takımı oynanan iletişim oyununun ilk setini başarılı bir şekilde almayı başardı. Bununla birlikte sakatlığı sebebiyle yarışma alanlarında bile bulunamayan ve benchte bile oturamayan Serhat Akın’ın da yeniden benchte gözlemlendi. Bununla birlikte oynanan iletişim ödülü sırasında pek çok bölümde olduğu gibi yine gönüllüler takımının favori isimlerinden olan Eser West ile Serhat Akın arasında tartışmalar dur durak bilmedi. Çılgın Sedat’ın sakat olduğunu söyleyerek oyunu yarıda kesmesinin ardından bir sonraki karşılaşmalarda üstün performans göstermesi üzerine Eser West’in verdiği tepki üzerine Serhat Akın’ın Eser West’in üzerine yürümesi ve hoş karşılanmayan ifadelerde bulunması dikkatlerden kaçmadı. Oyunun tansiyonunun düşmesinin ardından ikinci seti gönüllüler takımı kazanmış ve best oflarda 3-1’lik galibiyet alarak galip gelmeyi bilen taraf ünlüler takımı olmuştur.

Adaya Veda Eden İsim Oldu

Oynanan 2 dokunulmazlık oyununun da gönüllüler takımının kaybıyla sonuçlanması üzerine gönüllüler takımı 5 ismi eleme adayı olarak göstermişti. Eleme adayı olarak gösterilen isimler arasında yapılan halk oylaması sonucunda elenen isim yarışmanın yeni bölümünde açıklandı. Seyircilerin adeta nefessiz izlediği bu bölümde Acun Ilıcalı’nın dudaklarından çıkacağı isim büyük bir merakla beklendi.

Yarışma da gönüllüler takımından adaya veda eden isim Yiğit oldu ve Yiğit adadan ayrılırken üzgün olduğunu açıkça göstermiş ve gönüllüler takımından sevdiği isimlerle vedalaşarak Survivor 2017’den halk oylamasında rakiplerine göre daha az oy alarak adaya veda eden isim olmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here