Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017’de Dokunulmazlık Sonrası Eleme Adayları Belli Oldu

Survivor 2017’de Dokunulmazlık Sonrası Eleme Adayları Belli Oldu

Dünyanın en zor yarışması olan Survivor yarışmasının yeni sezonu son hızıyla devam etmekte. Son oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında iki takım da birbirine karşı çok büyük bir mücadele ortaya koymuş ve kaybeden takımdan iki isim eleme adayı olmuştur;

0
PAYLAŞ

Milyonlarca kişiyi ekrana kilitleyen Survivor yarışmasının yepyeni sezonu yine çok büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yarışmada genel olarak milli sporcuların yer alıyor olması ünlüler ve gönüllüler takımının birbirine karşı sergilediği mücadelelerin de seyir zevkini bir hayli yükselmiş durumda. Bunun yanı sıra yarışmanın şartlarının bu denli zor olması aynı zamanda iki takım arasındaki gerginliği de bir hayli artırmakta ve zaman zaman ciddi tartışmalar meydana gelmekte.

Özellikle de oynanan dokunulmazlık oyunlarında iki takım da oyuncu kaybetmemek adına büyük bir mücadele ortaya koymakta. Survivor da bir hafta bile daha fazla kalabilmek için bütün mücadelesini ortaya koyan yarışmacılar seyir zevki oldukça yüksek oyunlar oynamaktalar.

Dokunulmazlık Oyununun Kazananı Gönüllüler Oldu

başlarında gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunlarında istediği düzeyde bir oyun sergileyemedikleri için büyük sıkıntılar yaşamışlardı. Ancak şuanda ise yarışmada gönüllüler takımı geçtiğimiz hafta 2 dokunulmazlık oyununu kazanarak ünlüler takımından bir ismi adadan yollamayı bilmişlerdi. Şuanda ise oynanan son dokunulmazlık oyununun galibi olan gönüllüler takımı, bu galibiyet sonrası çok büyük bir mutluluk yaşadılar.

Potaya Giren İsimler de Yine Sabriye Var

Yarışmanın neredeyse ünlüler takımı potasında Sabriye görülmekte. Yarışmada performans açısından ünlüler takımına katkı sağlayamadığı düşünülerek sürekli eleme potasına giren Sabriye yarışmada psikolojik bir bunalıma girdiğini belirtmekte. Her hafta potada kendi isminin oluşundan artık sıkılan ve bununla birlikte sürekli olarak bir eleme stresi yaşamakta olan yarışmacıya karşı ünlüler takımındaki bütün yarışmacılar cephe almış durumda. Bunun yanı sıra eleme adayı olarak gösterilen bir diğer isim de Fatih Hürkan oldu. Oynanan dokunulmazlık oyununda gönüllüler takımının güreşçi ismi olan Sadin’e karşı güç oyununda sayı almayı başararak dikkatleri üzerine çeken Fatih, 2. eleme adayı olarak bireysel dokunulmazlığın sahibi Furkan Kızılay tarafından söylendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here