Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 Ne Zaman Final Yapacak?

Survivor 2017 Ne Zaman Final Yapacak?

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar Show da Survivorun erken biteceğini açıkladı. Peki Survivor 2017 Final ne zaman yapılacak ve nerede olacak?

0
PAYLAŞ

2000 li yılların en çok izlenen ve izleyenlerini her bölümünde şaşkınlığa uğratan , Acun Ilıcalı ve Ali Kırşan sunuculuğunda yayınlanan bu senede geçtiğimiz sene olduğu gibi TV8 ekranlarında yayınlanarak izleyenlerini ekranlara kilitlemeyi başardı.Reyting rekorları kıran yarışma programın bu sene geçen sene yapılan finalden daha erken yapacağı haberleri gelmeye başladı. Geçen sene 7 şubatta başlayan yarışma 30 haziranda son bularak 5 aya yakın sürmüştü.Geçen sene 500 Bin TL lik ödülün sahibi Atakan olmuştu. Peki Survivor 2017 Final ne zaman yapılacak? ve Finali nerede olacak?

2017 Finalinin geçen seneden daha erken yapılacağını söyleyen Acun Ilıcalı ramazan ayı gelmeden önce survivorun final yapacağı açıklamasında bulundu.26 Mayısta son programın finalinin yapılacağını da ekledi.

Survivor 2017 Finali Nerde Olacak?

Survivor  final heyecanının Kıbrısta yapılacağı düşünülüyor. 30 Temmuz 2017 Kıbrıs Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa (Nuh’un gemisi) otelinde yapılacağı düşünülüyor. Burada yapılacak kutlama ile 500 bin TL lik ödül sahibini bulacak.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here