Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 Ceza Oyununu Kim Kazandı? 22 Şubat Yeni Oyun Kuralları

Survivor 2017 Ceza Oyununu Kim Kazandı? 22 Şubat Yeni Oyun Kuralları

Acun Ilıcalı Survivor 2017 nin başında oyunlara yenilikler geleceğini defalarca belirtmişti ve beklenen oldu Survivor Ceza Oyunu kuralları anlatıldı.

0
PAYLAŞ

Survivor 2017 yarışmacıları daha aktif hale getirmek için oyun içerisinde bazı değişiklikler yaptı. Bu değişikliklere göre Survivor Ceza Oyunu kuralları getirildi. Yeni gelen kurallar ile yarışmacıların çok yorulacağı ve neredeyse haftanın her günü oyun oynamak zorunda kalacaklar.

Ceza Oyunu Yeni mi?

Survivor 2017 de açıklanan çiçeği bununda kurallar ile yarışmacılar için ada şartları zorlaşacağa benziyor.  Yarışmacılar adadaki ellerinde bulunan yiyecekten barınma eşyalarına, hatta balık tuttukları oltaya kadar kaybedebilirler ve kazanmış oldukları semboller bile ellerinden gidebilir. İlk Ceza Oyununun kazananı 22 Şubat’ta ünlüler oluyor.

Ceza oyunları kapsamında kazanamayan takım bir sonraki kazandığı iletişim oyununda alacağı ödül, daha önce kaybettiği iletişim oyunundaki ödül olacak.

İletişim Oyununun kuralının değişmesinin faydası kazanan yarışmacıların ödülü atlamaması olacak. İletişim oyunlarında aile ve arkadaşlardan gelen mesajlar olarak iki şekilde ödül veriliyor.

Bir takım her hafta kazanamadığı için. Üst üste aile veya arkadaş mesajlaşması ödülünü alıyordu. Böylelikle bunun önüne geçilmiş oldu. İlk ödülü aile ise ikici kazanacağı ödül mesajlaşma olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here