Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 9 Nisan İletişim Ödülünü Kim Aldı? Kimle Görüştü

Survivor 2017 9 Nisan İletişim Ödülünü Kim Aldı? Kimle Görüştü

Survivor 9 Nisan 2017 iletişim ödülü kimin oldu. Görüntüleri yayınlanan Furkan neden ağlıyordu.

0
PAYLAŞ

Survivor 9 Mayıs 2017 iletişim ödülü ile kıyasıya bir mücadele yaşanacağı konusunda hemfikiriz. En sevilen ödüllerden birisi olan telefonla iletişim sayesinde sevdiklerinin sesini duyan yarışmacılar büyük moral depoluyorlar.

Futbol temalı bir oyun akşamının ardından 9 Mayıs 2017 tarihinde Survivor 2017 iletişim ödülü kazananı fragmanda görüldüğü üzere ünlüler oluyor. Peki 9 Mayıs iletişim ödülünde Furkan Kızılay kimi aradı ve neden ağladı?

Bu soruların cevabı kız arkadaşı hakkında konuşan Furkan Kızılay’ın annesinde diyebiliriz. Konuşmasıyla oğlunu gözyaşlarına boğan annenin haricinde Sabriye bir diğer iletişim ödülü kullanan isimdi. Elenme arifesinde olan ve ada konseyinde büyük bir çekişmenin yaşanacağı haftada Tuğçe, Ogeday ve Bena isimlerini listede görmeye çok yakınlar.

İletişim Ödülü Gönüllülerin mi

Parkur oyununda Anıl’ın ani düşüşü bir sakatlanma olup olmadığı için büyük bir endişe yarattı. Ancak Survivor 9 Mayıs 2017 iletişim oyunu ile ödülü kazananlar hallerinden oldukça memnun. Performans birincileri ise kahvelerini yudumlamanın haklı gururunu yaşıyorlar. İddialaragöre bu akşamın galibi gönüllüler olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here