Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 9 Mayıs Yeni Bölüm Eleme Adayları Kimler Kim Elenecek

Survivor 2017 9 Mayıs Yeni Bölüm Eleme Adayları Kimler Kim Elenecek

9 Mayıs salı Survivor yine tüm hızıyla TV 8 ekranlarında olacak. Tüm yarışmacılar eleme gecesi için kendilerini hazırladı. Adadan bir kişiye veda edilecek.

0
PAYLAŞ

Tv 8 ‘de yayınlanan ve izlenme rekorlarına imza atan yarışma programı Survivor, 9 Mayıs salı günü yine tüm izleyiciyi ekran başına toplamayı hedefliyor. Çünkü bugün adadan bir isim daha veda edecek. Son 8 oyundur dokunulmazlık ödülünü kaybeden Gönüllüler takımının tüm performansı son oyunla beraber iyice düştü. Yine bir aday Gönüllülerden elenecek. Bu konuda şanssızlıklarını sürekli dile getiren takım eleme potasında bulunan Tuğçe, Ogeday, Bena ve Burçak oldu. 

Eleme Gecesi 

Bu dört isimden biri 9 Mayıs Salı günü adaya veda eden isimlerden biri olacak. Her bölümü ayrı bir heyecan olan Survivor Kıbrıs finali için geri sayıma da başladı. Ünlüler cephesinde yie kavga sesleri hiç eksik olmuyor. Yarışmacılar artık çok gergin ve agresif olmaya başladı. Dokunulmazlık oyunlarını kazanmalarına rağmen halen bir türlü toparlanabilmiş değiller. Survivor yine reytingleri alt üst edecek. Eleme gecesinde Bena’nın eleneceği iddia ediliyor. Sonucu hep birlikte göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here