Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 8 Mayıs Fragmanı Yeni Bölümde Neler Yaşandı

Survivor 2017 8 Mayıs Fragmanı Yeni Bölümde Neler Yaşandı

TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan Survivor 2017'nin yeni bölümünde neler yaşanıyor merak edildi. Fragmanı yayınlanan 8 Mayıs'ta ekranlara gelecek bölümün detayları belli oldu.

0
PAYLAŞ

Dünya çapında neredeyse her ülkede kendi konsepti ile yayınlanan Survivor yarışması ülkemizde TV 8 ekranlarında yayınlanıyor. Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan sunuculuğunda izleyenlerle buluşan yarışma programında gönüllüler ve ünlüler arasındaki gerilim bitmek bilmiyor.

Dokunulmazlık kapışmasında bu hafta kayıp veren Gönüllüler eleme potasına gidecek olan adaylarını belirledi. Şaşırtan isimler ise Ogeday ile Tuğçe oldu. Sıradaki dokunulmazlık oyununa tam konsantre olan gönüllüler dokunulmazlık oyununda Ünlüler ile hesaplaşıyorlar.

ELEME POTASI İÇİN BAŞKA GÖNÜLLÜ GİTMEYECEK

Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan Gönüllüler rahat bir nefes aldılar. Ünlüler ise eleme potasına gidecek iki ismi açıkladı. 8 Mayıs Pazartesi günü oynanacak ödül oyununda ise gerilimli dakikalara ekranlara gelecek. İkiye bölünen Gönüllüler fragmanın da verdiği ipuçlarına göre ödül Ünlülere kaptırıyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here