Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 7 Mayıs 83. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Ünlülermi Gönüllülermi

Survivor 2017 7 Mayıs 83. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Ünlülermi Gönüllülermi

Survivor 2017 7 Mayıs dokunulmazlık ödülü büyük önem taşıyor. Çünkü finale giderken tüm dokunulmazlık oyunları her yarışmacıya adada kalma fırsatı veriyor.

0
PAYLAŞ

Survivor adasında her oyun ayrı bir hewyecanlşa karşılanırken, özellikle dokunuşmazlık oyunları ger takım için çopk öenmli. Çünkü finale az bşr süre kala adaya alışan yarışmacılar Kıbrıs finalini ve büyük ödülü yakında hissetmek istiyor. 7 Mayıs 2017 Pazar dokunulmazlık oyunu ise galibini bulacak.

En son dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetmişti. Bu sebeple eleme potasına eklenenisim Ogeday ve Tuğçe oldu. Yine Dokunulmazlık için yarışacak olan her iki takım ise bu zorlu mücadeleye hazırlanıyor. Gönüllüler kaybetmenin hırsına bağlı olarak parkura çok güçlü çıkıyor. Çünkü son 8 oyundur kazanamayan Gönüllüler, artık kayıp yaşamak istemiyor.

Heyecanlı Dokunulmazlık Oyunu

Bu akşam yine hırs ve heyecan dolu bir dokunulmazlık yarışı izleyiciyi bekliyor. Dokunulmazlık yarışının galibi Ünlüler olarak yine çizgiyi bozmuyor. Buna bağlı olarak Gönüllüler yine eleme potasına iki aday çıkarmak zorunda kalacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here