Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 4 Mayıs Perşembe fragman ve özeti

Survivor 2017 4 Mayıs Perşembe fragman ve özeti

Tv 8 ekranlarının başarılı yarışma programı Survivor'un 4 Mayıs Perşembe tarihli bölümünde ödül oyununu gerçekleştirilecek. Programın yeni bölüm özeti yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Dünyanın en zor yarışması olarak kabul edilen ve uluslararası bir çok kanalda kendi formatında yayınlanan Survivor, ülkemizde de TV 8’de yer almaktadır. Acun Ilıcalı sunuculuğunda ve Acunn Medya yapımcılığında yayınlanan programın her yeni bölümü ayrı bir heyecana sahne oluyor.

Adaların birleşmesinden sonra gerçekleşen yarışmalarda artan gerilim ile birlikte finale adım adım ilerleyen programda hırslı mücadeleler sürüyor. 4 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan ödül oyunu yarışmacılar için büyük önem taşıyor.

ÖDÜL OYUNLARININ KAZANANI SEVİNECEK

2 Mayıs’ta gerçekleşen eleme sonuçlarına göre Gönüllüler takımından Burçak adaya veda eden isim oldu. Tuğçe ile yakınlığı ile bilinen Burçak’ın adadan ayrılması yeni gerilimlere kapı araladı. Ödül oyunu için bu nedenle daha da hırslı olan Gönüllüler oyuna büyük ağırlık veriyorlar. Anıl ile Tuğçe arasındaki gerilim ise 4 Mayıs’ta doruğa çıkıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here