Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 26 Nisan Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı – Kim Kazanacak

Survivor 2017 26 Nisan Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı – Kim Kazanacak

26 Nisan 2017 Çarşamba Survivor 2017 yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yapılan oylama sonucunda en az olu alarak adaya veda eden isim kim olacak? Kim elenecek ve adadan gidecek?

0
PAYLAŞ

Tv8 ekranlarında büyük bir heyecanla izlenen Survivor 2017, izleyicileri yine ekranlara kilitledi. Her hafta birinin eleniyor olması yarışmanın düzeyini daha da artırmış durumda.

Yarışmacılar artık elenmek istemedikleri için çok daha üst düzey performanslar sergilemekte. Dolayısıyla da oyunlarda çok daha büyük mücadeleler yaşanıyor. Son oynanan dokunulmazlık oyunlarında gönüllüler takımı yine belirgin bir üstünlük koydu.

Ünlüler takımında ciddi anlamda yaşanmakta olan dağılma sürecinden en karlı çıkan taraf gönüllüler oluyor. Bu süreçte gönüllüler ödül oyunlarında da önemli başarılar elde ediyor.

Adadan ayrılan isim kim oldu?

Dokunulmazlık oyunlarında kaybeden ünlüler takımı Ada Konseyi’nde zor anlar yaşadı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan Kızılay, eleme adayı olarak Şahika’yı gösterdi. Oy çokluğuyla potaya giren isim ise Sabriye oldu.

İkinci dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından ise Sema Apak potaya giren isim oldu. Yapılan SMS oylaması sonucunda ise adaya veda eden isim Şahika oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here