Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 26. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma – TV8 Adada Heyecan...

Survivor 2017 26. Bölüm Fragmanı 24 Şubat Cuma – TV8 Adada Heyecan Dorukta

Merakla beklenen Survivor 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 24 Şubat'ta yayınlanan bölümde ödül oyununu hangi takım kazanıyor.

0
PAYLAŞ

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Survivor’da 26. bölümde kıyasıya yarış devam ediyor. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan yeni ceza kuralları doğrultusunda bugün oynanacak oyunda ünlüler takımı ile gönüllüler takımı ödül oyununda yarışacaklar. Acunn Medya tarafından yayınlanan Survivor 26. Bölüm Fragmanı takımlar arasındaki kıyasıya rekabeti gözler önüne seriyor.

Fragmanda ödül oyununda kıyasıya mücadele eden takımlardan birisi ödülü almaya çalışırken diğer takım da ellerindeki ödülleri kaybetmemek için ter döküyor. 26. bölümde oynanan ödül oyununun kazananı Gönüllüler olacak. Ama ödülün ne olduğunu şu anda bilimesek de güzel bir ziyafet olduğunu düşünüyoruz. Oyunun Amerikan futbolundan esinlenildiği ve çok heyecanlı geçtiği bilinmekte.

Puan Durumu Nasıl;

Fragmanlarda görüldüğü kadarı ile gönüllüler takımında uzun süredir tartışmaların odak noktası olan Erdi ve Gökhan ile ilgili tartışmalar artarak devam ediyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Gökhan, “birbirinin arkasından konuşan insanlar şimdilerde can ciğer kardeş oldular” demektedir. Erdi ise “Erdi’yi neden sevmezler? Çünkü Erdi, işgüzarlık yaptığın anda, gözünün içine bakarak alnının çatına ‘çat,çat,çat’ diye konuşur” diye düşüncelerini dile getiriyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here