Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 25 Şubat Ada Konseyi Önemli Açıklama Ne Olacak Merak Uyandırdı

Survivor 2017 25 Şubat Ada Konseyi Önemli Açıklama Ne Olacak Merak Uyandırdı

Survivor 2017 yarışmasında oyunlar tüm hızıyla devam ediyor. 25 Şubat Ada Konseyinde Acun'un yapacağı önemli açıklama seyirciyi meraklandırdı.

0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunculuğunu üstlendiği survivor yarışmasında önemli açıklamalar damgasını vuracak. 25 Şubat Cumartesi günü oynancak dokunulmazlık oyununda tüm yarışmacılar tüm güçlerini kullanacaklar.  Bu oyun çok öenmliolduğunu tüm yarışmacılar bilir. Adadan gitme veya kalma bu oyunla belirlenir. 

Bu gelişmeler yaşınırken Acun Ilıcalı önmeli bir açıklama yaptı. Oldukça tatsız görünen Ilıcalı,oyun kenarındaki yarışmacıların oyuna müdahalleri ile yarışan kişilerin yanlış yönlendirilmesinin ve oyuncuların yanılmalarına neden olunmasının önüne geçilmesi için aldığı bir kararı paylaşabileceği düşünülüyor.

Ada Konseyi hangi günler olur;

Survivor yarışmasınd adada konseyi yarışmacılar için büyük önem taşır.  Ada konseyi her hafta Pazartesi günü gerçekleştiriliyor. Elenen yarışmacının son dakikaları bu konseyde geçiyor. Survivor yarışmasının en önemli günü olarak bilinir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here