Ana sayfa Tv Programları Survivor 2017 21 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı? 13. Hafta İstatistikleri

Survivor 2017 21 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı? 13. Hafta İstatistikleri

21 Nisan Survivor yarışmasında yine bir ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Yarışmacılar bu kez yine ödül oyunu için ter dökecek.

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’de milyonları ekrana bağlamayı başaran Survivor, geçtiğimiz hafta ödül ve dokunulmazlık oyunları ile damga vurdu. Bu hafta 21 Nisan Cuma günü yine bir ödül oyunu her iki takımı bekliyor. 

Kıbrıs finaline adım adım ilerlerken, her oyunun önemi oldukça büyüktür. Zorlu bir parkur olacağından dolayı takımlarda endişeli bekleyiş devam ediyor. Parkurun zorluğu bir yandan, aşırı yağmur yağışı da diğer yandan tüm yarışmacıları çok etkileyecek. Kazanan taraf yine büyük bir ödülün sahibi olacak. 

 Ödül Oyunu Kimin Olacak

21 Nisan ödül oyununu kazanan taraf  belli olacak. he riki takımın hırsı ekran başındaki izleyicileri bile yansıyacak. Survivor’da ödül oyunu ünlüler takımının olacak. Adada yaşanan talihsiz sakatlıklar 13.hafta istitistiklerini de etkiledi. 13. hafta listesinde Adem yaşadığı sakatlıktan dolayı ilk üçten çıktı. Ödül oyunu ile yine Survivor kaldığı yerden devam ediyor. Heyecan ve başarma arzusu ve adanın zorlukları her iki takımı başarıya götürecek. 

13.Hafta İstatistikleri

1. Sema Apak                

2. Ogeday Girişken        

3: Serhat akın              

4. Tuğçe Melis Demir     

5. İlhan Mansız

6. Elif Şadoğlu

7. Adem Kılıççı

8. Furkan Kızılay

9. Volkan Çetinkaya

10. Burçak Tuncer

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here