Ana sayfa Tv Programları Survivor 20 Mart Dokunulmazlık Oyunu Ünlüler Mi Gönüllüler Mi Kim Kazandın

Survivor 20 Mart Dokunulmazlık Oyunu Ünlüler Mi Gönüllüler Mi Kim Kazandın

Survivor'da 20 Mart Pazartesi Dokunulmazlık Oyunu Oynandı! İki takımın kıyasıya yarışı görülmeye değerdi!

0
PAYLAŞ

TV 8’in en beğenilen yarışma programı Survivor’da 20 Mart Pazartesi günü Dokunulmazlık oyunu yaşandı. Adada son 5 oyunu kazanan Gönüllüler ile bir türlü problemleri aşamayan Ünlüler takımı kıyasıya yarıştı. Acunn.com sitesinden yayınlanan 1. yarışta nefesler tutuldu! Yarışta Gönüllüler takımından Volkan, Ünlüler takımından Adem’le karşı karşıya geldi!

GÖNÜLLÜLERDEN ÇARPICI PERFORMANS

Adada son 5 Dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kazandı. Ünlüler ise bu ezici tablo karşısında şimdilik herhangi bir varlık gösteremiyorlar. 18 Mart Cumartesi günü oynanan Dokunulmazlık Oyunu’nu da kazanan taraf yine Gönüllüler olmuş, Ünlüler ise buna karşılık elemeye 2 isim çıkartmak zorunda kalmışlardı.Takımda gitmeye aday isimler Sedat ve Şahika olmuştu.

Survivor 20 Mart Dokunulmazlık ünlüler ile ilgili görsel sonucu

KAZANAN KİM OLDU?

Haftasonu oynanan Dokunulmazlık Oyunu’ndan yenilgiyle ayrılan Ünlüler için bugün yapılan oyunun önemi ayrı. Zira adada son 5 Dokunulmazlık Oyunu’nda da yenilgi yüzü görmeyen Gönüllülerde takım havası çoktan yakalanmış durumda. Acun.com’da yayınlanan videoda ise Ünlülerin şansı pek yaver gitmiş görünmüyor. Gönüllülerden Volkan ve Ünlülerden Adem’in yarıştığı oyunda ilk sayıyı Gönüllüer kazandı! Rakibine oranla oldukça üstün bir performan sergileyen Volkan, Gönüllüler takımını 1-0 öne geçirdi!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here