Ana sayfa Tv Programları Survivor 2 Mayıs Kim Elendi? Acunn SMS Sıralaması Sonuçları

Survivor 2 Mayıs Kim Elendi? Acunn SMS Sıralaması Sonuçları

Survivor 2017'de bir eleme gününe daha gelindi. 2 Mayıs tarihli eleme gecesinde halk oylaması ile adaya veda eden kişi belli oluyor. Acunn SMS sıralaması sonucu bu anlamda büyük önem taşıyor.

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarında ilk yayınlanmaya başladığı günden bu yana yoğun ilgi gören yarışma programı Survivor’da eleme süreci devam ediyor. İzleyenleri ekranları başına kilitleyen programın eleme potasına giden isimler belli oldu.

Gönüllü ve ünlüler takımlarının birleşmesinden hemen sonra adada gerilim artarken eleme için nefesler de tutulmuş durumda. Tüm yarışmacılar dokunulmazlık oyunlarında kıyasıya mücadele ettiler. Netice olarak ise 4 isimden oluşan eleme potası açıklandı.

POTANIN İSİMLERİ VE SMS SIRALAMALARI

2 Mayıs’ta eleme potasında adı yer alan isimler Gökhan, Burçak, Anıl ve Bena olarak belirlendi. Halk oylaması ise bu aşamada devreye girerek elenecek ismin belirlenmesini sağladı. Noter huzurunda açıklanan puanlamalara göre sıralama ise Burçak, Gökhan, Bena ve Anıl şeklinde belirlendi. Bu halde adaya veda eden isim de en düşük oy ile Anıl oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here