Ana sayfa Tv Programları Survivor 17 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 17 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı

17 Şubat Survivor ödül oyunu kim Kazandı? Bu akşamki bölümde rekabetin bol olduğu dakikalar yaşandı.

0
PAYLAŞ

Survivor Ödül Oyunu kim kazandı? TV8 ekranlarıyla izleciyle buluşan ve Türkiye’de en fazla izlenme oranına sahip yarışmalardan biri Survivor 2017 bu gece çekişmeli bir karşılaşmaya ev sahipliği yaptı. 13 Şubat’ta ödül oyunu kazanan gönüllüler, 14 Şubat’ta ödül oyununu kazanan ünlüler be geceki ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. 

Ünlüler takımındaki Survivor Serhat Akın’ın sakatlanması ünlüler tarafında büyülk bir oyuncu eksiği yaşanmasına neden oldu. Hatırlanacağı gibi 14 Şubat’ta Çılgın Sedat sakatlık geçirmiş neyseki sakatlığı uzun sürmeyerek devam etmişti hatta Best of yarışmasıına katılarak kazanmıştı.

gönüllüler tarafında herhangi bir sakatlanma olayı yaşanmadı. en büyük sorun dokunulmazlık oyununun kaybedilmesiydi. en son yapılan ada konseyi ile veda eden isim Survivor Yiğit olmuştu.

17 Şubat Survivor Ödül Oyununu gönüller kazandı. Gönüllerin takımı iyi bir performans gösterek kazanmayı hak ettiler. Gönüllüler takımı kazandıkları ödülden dolayı çok mutlu durumdalar.

Bu hafta ne ödül verilecek?

17 Şubat oyununun ödülü Burger King’ten hamburger ve patates cipsi oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here