Ana sayfa Tv Programları Survivor 17 Mart Adem Kılıçcı Neden Oynamıyor? Son Sağlık Durumu Nasıl?

Survivor 17 Mart Adem Kılıçcı Neden Oynamıyor? Son Sağlık Durumu Nasıl?

Survivor adasının dişli oyuncularından Adem Kılıçcı'nın oyunda yer almayacağının açıklanması izleyicileri şaşırttı. Başarılı oyuncu 17 Mart tarihli yarışmada sağlık problemi nedeniyle yer almadı.

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Survivor tam gaz devam ediyor. Gönüllüler ve Ünlüler arasındaki kıyasıya mücadelede bu hafta yine birbirinden eşsiz karşılaşmalar yaşandı. Ancak programın sevilen yarışmacılarından Adem Kılıçcı’nın 17 Mart tarihli programdaki oyunda yer almaması izleyenleri şaşırttı. Başarılı yarışmacının sağlık sorunu nedenleri ile oyunda yer almadığı bilgisi paylaşıldı.

Adem Kılıçcı adlı yarışmacı Survivor’un yeni bölümünde gerçekleşen yarışmada başının döndüğünü söyleyerek parkurdan ayrıldı. Tedavi edilmek üzere kenara alınan yarışmacı ödül oyunu sonrasında yere yıkılmıştı. Kısa süreli tansiyon problemi yaşayan yarışmacının tedavi sonrası durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Baygınlık yaşayan Adem’in durumun ardından “gözüm bir anda karardı ve başım döndü” şeklinde söylemleri ise hem takım arkadaşlarını hem de fanlarını üzdü.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here