Ana sayfa Tv Programları Survivor 10 Şubat ödül oyunununda ne ödül verildi?

Survivor 10 Şubat ödül oyunununda ne ödül verildi?

Survivor 10 Şubat ödül oyununu kazanan takım gönüllüler takımı büyük ödülün sahibi oldu.

0
PAYLAŞ

Survivor 10 Şubat ödül oyunu bu akşam seyircileri ekran başına kilitleyecek.Fragmanlardan da anlaşılacağı gibi yine tüm yarışmacıların ödülü gördükten sonra ağzının açık kalmasına sebep olan ödülün sevilen bir yiyecek olması muhtemel.

Bu gece ödül oyununu kazanacak takımın galibi yakın kulislerden elde edilen bilgilere göre yine ünlüler takımı olacak. Ünlüler takımı yarışmadan sonra doyasıya midelerini doldurup enerji kazanmaya devam edecekler. Gönüllüler takımı ise açlığın verdiği sinir ile adalarına geri dönecek.

Survivor Ödül Oyunları Nedir

Survivor’ın en önemli oyunlarından biri olan ödül oyunları, yarışmacıların ada yaşamındaki zor koşullarına bir nebze de olsa yardımcı olmak ve moral bulmak amacı ile takım halinde bazen de bireysel olarak yapılmakta. 

Ödül oyunlarında genel olarak ada yaşamında en gerekli olan şeyler ödül olarak verilir ki bunların başında da yiyecek ve içeçek yer alıyor. Yavaş yavaş ödüller de finale doğru giderken daha iyiye giderken buna bağlı olarak da yarışmaların zorluk dereceside artıyor. Bu ödüller arasında yemek, içecek, yatak, temizlik malzemesi gibi bir çok aranılan ihtiyaç listesi yer alırken bazen de, farklı şehirlere tatil, müzik, dans, spa veya masaj gibi ödüllerde moral vermek adına yer alıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here