Ana sayfa Dizi Haberleri Sumru Yavrucuk No 309 Dizisinden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi

Sumru Yavrucuk No 309 Dizisinden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Geri Dönecek Mi

Ekranların sevilen dizisi No: 309'un çılgın annesi Sumru Yavrucuk'un diziden ayrıldığına dair çıkan iddilara yanıt, sanatçının yakın çevresinden geldi.

0
PAYLAŞ

 Her hafta Çarşamba günleri sevenleriye ekran başında buluşan dizi No: 309, oyuncuları ve olayları ile izleyicisini her hafta farklı bir heyecana sürüklemeye devam ediyor. Bu hafta ise farklı bir olay ile gündemde olan No: 309’da ayrılık iddiaları kulislerden gündeme bomba gibi düştü.

 Sumru Yavrucuk No: 309 Dizisinden Ayrıldı Mı?

 Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Sumru Yavrucuk’un diziden ayrıldığı yönündeki iddilar ve haberler yüzünden, sanatçı ve yakın çevresi şaşkınlığını gizleyemezken dizinin takipçileri ise merak içerisinde bir açıklama bekliyordu. Beklenen açıklama Sumru Yavrucuk’un yakın çevresinden geldi. Önceki günlerde bir alışveriş merkezinin çıkışında muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları cevaplayan başarılı sanatçı, kendisine yöneltilen “Yeni bir proje var mı?” sorusu üzerine, olabilir şeklinde bir yanıt verince ortalık fena karıştı. Bu durum üzerine açıklama olarak sanatçının yakın çevresi ise Sumru Yavrucuk’un olabilir cevabı ile yeni tiyatro oyunu ya da film projesini kastettiğini, diziden herhangi bir ayrılma durumunun mümkün olamadığını ifade etti.

 Sumru Yavrucuk No:309 Dizisinden Neden Ayrıldı?

 Belirttiğimiz üzere sanatçının yakın çevresinden gelen açıklamaya göre, ünlü sanatçının diziden ayrılma gibi durumu mevcut değil. Ancak bu iddiaların üzerine durum şu an netlik kazanmış gibi görünse de Sumru Yavrucuk cephesinden hala net bir açıklama gelmemesi sebebiyle, bu durum hayranlarının kafalarında soru işaretleri yaratmaya devam edecek gibi duruyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here