Ana sayfa Film Fragmanları Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel filmi fragmanı ve vizyon tarihi

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel filmi fragmanı ve vizyon tarihi

Sümela'nın Şifresi 3: Cünyor Temel filminin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Serinin 3. filmi olan Cünyor Temel uzun süredir beklenen bir projeydi ve sonunda vizyon tarihi de belli oldu.

0
PAYLAŞ

Sümela’nın Şifresi film serisi ülke genelinde büyük beğeni toplayan yerli film projelerindendir. Komedi türündeki film önceki 2 filmiyle iyi bir gişe hasılatı elde etmişti. Box Office başarısı ile göz dolduran filmin 3.’sü için kolların sıvandığı da daha önce ilan edilmişti. Sümela’nın Şifresi: Cünyor Temel 3’ün fragmanı ise geçtiğimiz aylarda yayınlandı. Sinemalara giriş yapacağı tarihin de belli olmasının ardından 3. filmde işlenecek olan konunun temelleri de fragman ile görücüye çıkmıştı.

CÜNYOR TEMEL NE ZAMAN VİZYONDA?

7 Nisan’da vizyona giriş yapan film yine kaliteli bir komedi yapımını sinema severlere sunuyor. Yerli sinemanın sıklıkla kullandığı Karadeniz Mizahı’nın başarılı temsillerinden olan Sümelanın Şifresi’nin devam filmi olan Cünyor Temel’de yine önceki filmlerden yakından tanıdığımız Çetin Altay, Eren Hacısalihoğlu, Ayşegül Günay, Eren Vurdem ve diğer başarılı oyuncular yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here