Ana sayfa Oyuncular Şule ile Vitrindekiler Sunucusu Kimdir, Programı Kim Sunuyor Biyografisi, Yaşı, Nereli

Şule ile Vitrindekiler Sunucusu Kimdir, Programı Kim Sunuyor Biyografisi, Yaşı, Nereli

Kanal D ekranlarında yeni sezon döneminde yayınlanmaya başlayan Şule ile Vitrindekiler programının sunucusunu gelin bir de detayları ile tanıyalım.

0
PAYLAŞ

Yeni sezonda televizyon ekranlarını renklendiren çeşitli programlar arasında dikkat çeken bir program da Şule ile Vitrindekiler oldu. Kanal D’de yayın hayatına başlayan programın sıkı takipçileri programın sunucusu Şule Zeybek’in kim olduğuna dair çeşitli soruları gündeme getirdiler. Biz de merak edilen bu sorunun yanıtını tüm detayları ile sizlerle paylaşacağız.

ŞULE ZEYBEK KİMDİR?

18 Kasım 1975’te İstanbul’da dünyaya gelen Şule Zeybek, Eski Kültür Bakanı Namık Kemal Zeybek’in kızıdır. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nü bitiren Zeybek, reklam ajansı için yazarlık yapmaya başlamıştır ve daha sonra Kanal D’de bir görev kazanmıştır. Muhabirlik kariyerine Kanal D ile başlayan Şule Zeybek burada kısa süre içerisinde başarılı olarak kendisini geliştirmeyi de sürdürmüştür. Etkili konuşma alanında kendisini bir hayli geliştiren Zeybek son dönemlerde ekranların en çok tanınan isimleri arasına da adını yazdırmıştır.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here