Ana sayfa Tv Programları Şule ile Vitrindekiler Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta Yayınlanıyor, Ne Zaman

Şule ile Vitrindekiler Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta Yayınlanıyor, Ne Zaman

Şule Zeybek sunuculuğunda ekranlarda karşımıza çıkan Şule ile Vitrindekiler programını takip etmek istiyorsanız, programa dair detayları yazımızda paylaşacağız.

0
PAYLAŞ

Kanal D ekranlarında haftasonu gündüz kuşağı yıllardır eğlenceli programlarla donatılmaktadır. Bu kapsamda kanal Türkiye’nin sevilen yüzlerinin sunuculuğunu yaptığı magazin programlarının yanı sıra çeşitli güncel konuların ele alındığı talk showları da yayınlamaktadır. Bu sene ise Şule Zeybek sunuculuğunda Şule ile Vitrindekiler’i yayınlamaya başlayan kanal izleyicilerden tam puan aldı. Şule Zeybek’in keyifli sohbetleri, renkli konukları ve güncel konuları ile Şule ile Vitrindekiler kaçırmamanız gereken bir program! Eğer programı takip etmek istiyorsanız programa dair detaylar yazımızda yer alacak.

ŞULE İLE VİTRİNDEKİLER DETAYLARI

Şule Zeybek’in sunduğu Şule ile Vitrindekiler Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Kanal programı haftasonları saat 13:00’da izleyicileri ile buluşturuyor. Haftasonunuzu keyifli hale getirmek için şimdi siz de Şule Zeybek ile keyifli sohbetlere katılın!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here