Ana sayfa Tv Programları Stil Avcıları Programın Jürileri Kimler, Kimler Jüri Oldu

Stil Avcıları Programın Jürileri Kimler, Kimler Jüri Oldu

Fox TV ekranlarının yeni sezonda büyük fırtınalar estirmeye başlayacak olan moda yarışması konsepti ile ekranlara gelen programı Stil Avcıları jürlileri kimlerden oluşuyor belli oldu.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz sene Fox TV ekranlarında büyük başarı yakalayan Gardırop Savaşları’nın final yapmasından sonra yeni sezonda bir moda yarışması yayınlanacak mı merak ediliyordu. Bu sorunun yanıtı ise hiç gecikmeden kanaldan geldi. Yeni sezonda Stil Avcıları adlı yarılma programını ekranlara getireceğini bildiren kanal ilk bölümü ise 30 Ekim Pazartesi ekranlara getirdi. Büyük bir ilgi toplayan ve yeni konsepti ile dikkat çeken yarışma programının jüri kadrosu ise bir hayli iddialı!

MUHTEŞEM ÜÇLÜ BİR ARADA!

Uzun yıllar moda yarışmalarında ekranlarda boy gösteren iki önemli isim Stil Avcıları yarışmasının jürisinde yer alıyor. Uğurkan Erez ve Hakan Akkaya ikilisinin yer aldığı jüride ayrıca Türkiye’de mankenlik kariyeri ile büyük ün salan Demet Şener yer alıyor! Üçlü yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayan Stil Avcıları’nda yarışmacıları eleklerinden geçirecekler ve kazananın kim olacağını da belirleyecekler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here