Ana sayfa Oyuncular Stil Avcıları Berna Arıcı Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu Kaç? Biyografisi ve Kariyeri

Stil Avcıları Berna Arıcı Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu Kaç? Biyografisi ve Kariyeri

Fox TV'nin yeni moda yarışması Stil Avcıları ekranlarda yer almaya başladı. Kadrosu ile dikkat çeken yarışmanın Berna Arıcı'sını yakından tanımak isteyenler için detaylar yazımızda.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz sene Gardırop Savaşları ile ekranları başındaki izleyicileri moda fırtınasına sürükleyen Fox TV, yeni sezonda bambaşka bir yarışma ile karşımızda. Bu sene Stil Avcıları kozunu açık oynayan kanal Uğurkan Erez, Demet Şener ve Hakan Akkaya jüriliğindeki yarışmayı başlattı. Yarışmanın önemli isimleri arasında yer alan Bena Arıcı ise izleyenlerin merakını uyandırdı. Bakalım Bena Arıcı hakkında bilinenler nelermiş.

BERNA ARICI BİYOGRAFİSİ

1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çeşitli dizi ve filmlerde rol almış olan Bena Arıcı, aynı zamanda bir süreliğine modellik de yapmıştır. Güneşe Doğru isimli dizi için rol alan Arıcı, Cüneyt Arkın ile rol paylaşmayı başarmıştır. Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde adlı yapımda da yer alan Bena Arıcı, modaya oldukça ilgili ve tutkuludur. Estetik algısının yüksek olduğunu sıkça beyan eden Arıcı, Stil Avcıları’nda rekabet edecek.

Boyu: 1.67 Kilosu: 57 Yaşı: 36 Burcu: Yay

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here