Ana sayfa Dizi Haberleri Star TV Söz Dizisindede Büyük iddia! Agah, Yavuz’un Babası mı? İzleyiciler Şaşkın!

Star TV Söz Dizisindede Büyük iddia! Agah, Yavuz’un Babası mı? İzleyiciler Şaşkın!

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Söz ile ilgili bir iddia dizinin izleyicilerini şaşırttı. Dizinin karakterlerinden Agah, Yavuz'un babası mı konusu gündemi kasıp kavuruyor.

0
PAYLAŞ

Türkiye dizi sektörünün parlak yıllarını yaşadığımızı söylesek yalan olmaz, zira son dönemlerde özellikle askeri temalı dizileri yayınlayan kanallar izleyicilerini büyük ölçüde etki altına almış durumda. Geçtiğimiz sene kanalların Türkiye’de yaşanan askeri konulardan ilham alarak hazırladıkları çeşitli diziler arasında ise Star TV’nin Söz dizisi büyük yankı uyandırdı. Askeri temalı dizinin sıkı takipçileri dizinin hiçbir bölümünü kaçırmadan ve tüm detayları dikkate alarak izlemeye devam ediyorlar ve Star TV’de her yeni bölümü ile şaşırtan Söz dizisini kendi gününde ve saatinde yayınlamaya devam ediyor.

Dizinin her yeni bölümü merak uyandırırken şimdilerde ise dizi karakterleri ile ilgili bir iddia izleyicileri şaşkınlığa uğrattı. Dizinin karakterleri arasında yer alan Yavuz’un Agah’ın oğlu olduğu yönündeki iddialar sosyal medyada hızla yayılırken, konu ile ilgili analiz yapan izleyiciler bir takım realist açıklamaları gündeme getirdiler.

YAVUZ HAKKINDA MERAK EDİLENLER AÇIĞA ÇIKIYOR

Dizinin en gizemli karakterlerinden birisi olan ve geçmişi ile ilgili dahi bilgileri henüz açığa çıkmayan Yavuz, son bölümde annesinin intiharını hatırlamıştı. Annesi’nin intiharını hatırlayan Yavuz, bu defa da babası ile ilgili meraka düşmüştü. Dizinin izleyenleri henüz hikayenin başlarında Çolak ile ilgili Yavuz’un babası olduğu tahminlerini öne sürmüşlerdi. Ancak senaristler bu tahminleri ortadan kaldıracak bir gerçeği açığa çıkararak bu tahminleri yok etmişti. Çolak’ın bir oğlunun olduğu ve bu oğlun Yavuz olmadığı deşifre edilmişti.

Yayınlanan son bölümlerle ile birlikte ise dizi izleyicilerinin kafaları bir hayli karıştı. Yavuz’un peşinden bir an olsun ayrılmayan ve hayatını defalarca kurtaran Agah’ın, Yavuz’un babası olduğu iddiaları izleyiciler tarafından ortaya atıldı. İkilinin arasındaki örtülü temasların böyle bir baba oğul ilişkisi tahminini desteklediği düşünüldüğünde aslında hatalı bir iddia gibi görünmüyor ancak senaristler konu ile ilgili ser verip sır vermiyorlar. İzleyenleri her bölümü ile merak ve gerilim içinde bırakan Söz dizisinin yeni bölümü için şimdiden geri sayım başladı. Pazartesi günü akşam yayınlanacak olan yeni bölümde bu sırrın deşifre edileceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here