Ana sayfa Dizi Haberleri Söz Dizisi kaç bölüm olacak Ne zaman bitecek Final tarihi belli mi...

Söz Dizisi kaç bölüm olacak Ne zaman bitecek Final tarihi belli mi Kaçıncı bölümde

Star Tv ekranına hızlı bir giriş yapan Söz dizisi final mi yapacak? Söz dizisi ne zaman bitecek? Final tarihi açıklandı mı?

0
PAYLAŞ

İlk bölümü 3 Nisan Pazartesi günü yayınlanan Söz dizisi çok iddialı bir şekilde yayın hayatına başladı. Söz dizisi ilk bölümden beklediği ilgiyi göremedi. Çünkü  Pazartesi günü askeri konulu 2 rakip dizi daha ekranlarda olunca izleyicinin kafası karıştı.

Bu nedenle ilk bölümde hezimete uğrayan Söz dizisi reyting sıralamasına 4. sıradan girebildi. Tabi ki bu sonuç istenileni vermeyince final söylentileri de beraberinde geldi. 

 Final Ne Zaman Yapacak?

Dizinin yapımcıları daha ilk bölümden final kararını vermelerinin mümkün olmayacağını söylerken, ilerleyen günlerde yeni bölümde alacakları sonuçlara göre dizinin yayın gününde bir değişiklik yapabilirler. Böyle bir değişiklik olduğunda yapımcılar istedikleri başarıyı alabileceklerini kaydetti. 

İzleyiciler ise şuan için hangi diziyi seyretsek? sorusu ile boğuşuyor. 3 Dizide birbirine bu kadar yakın konulu olunca reyting sıralamasında da değişiklikler kaçınılmaz oluyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here