Ana sayfa Dizi Haberleri Söz Dizisi Bahar Ölecek mi? Aybüke Pusat Diziden Ayrılacak mı?

Söz Dizisi Bahar Ölecek mi? Aybüke Pusat Diziden Ayrılacak mı?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz'ün karakteri Doktor Bahar kimyasal bombadan sızan gazın etkisiyle bayıldı. Karakteri canlandıran Aybüke Pusat'ın akıbeti ise merak edildi.

0
PAYLAŞ

Söz dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk günden beri büyük ilgi görmeyi başardı. Kanalın reyting beklentilerini yerine getiren ve bu gidişle daha uzun bir süre ekranlarda yer alacağı düşünülen dizide aksiyon ve geirlim dur durak bilmiyor.

Türk Askerleri’nin terör ile zorlu mücadelesini anlatan dizide her bir antagonist karakter büyük bir önem taşıyor. Bu karakterlerden Doktor Bahar ise son bölümde izleyicileri üzecek görüntüler ile ekranlara geldi.

KARAKTER ÖLMEYECEK ANCAK…

Dizide teröristlerin gaz bombası ile saldırı yapmasıyla büyük bir gerilim yaşandı. Aksiyon dolu sahnelerin göze çarptığı bölümde ise Doktor Bahar gazdan etkilenerek baygınlık geçirdi. Bu görüntüler izleyenlerde karakterin öldüğü izlenimini uyandırırken Aybüle Pusat’ın diziden ayrılacağı düşündü. Ancak gelişmeler bu şekilde olmayacak. Sözleşmesi devam etmekte olan Pusat diziye devam edecek ve Bahar karakterinin sağlığı bir süre sonra iyi olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here