Ana sayfa Dizi Haberleri Söz Dizisi Ali Haydar Bahar ve Asker Aşık Öldümü Yeni Bölümde Varmı...

Söz Dizisi Ali Haydar Bahar ve Asker Aşık Öldümü Yeni Bölümde Varmı Yokmu

Yayın günü sabırsızlıkla beklenen Söz dizisinde Ali Haydar'dan sonra Bahar ve Asker Aşık öldüler mi? Nefes kesen sahnenin sonunda neler olacak?

0
PAYLAŞ

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede çok sayıda izleyici kitlesini yakalayan Söz dizisinin son bölümünde Ali Haydar’ın ölmediği anlaşıldı. Dizinin nefes kesen sahnelerinden biri de doktor Bahar’ın kimsayal bombadan etkilenme sahnesiydi.

Çolak’ın karşılığında Ali Haydar ve diğer askerlerin takas edilmesi anlaşılır. Yavuz bu takasın olacağı sırada Çolak’ın büyük bir tahribata neden olabilecek kimyasal silah ile saldırı emri verildiği açıklanır. 

Bahar Bombanın Etkisinde Kalıyor

Ali Haydar ve Çolak aynı yerde bekletilir. Yavuz ise tüm olacakların haberi içinde Bahar’ı arar.  Çünkü Ali Haydar’ın içinde kimyasal bir bomba düzeneği yerleştirilir.  İçinden çıkarılıp imha edilmesi gereken bomba Bahar’ın elinde patlar. Ancak dizinin önümüzdeki bölümlerinde Bahar’a bir şey olmadığı açıkça belli olacak. Ali Haydar, Bahar ve Asker Aşık diziye devam edebileceği söylentileri de sıkça konuşuluyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here