Ana sayfa Dizi Haberleri Söz Dizisi 7.Bölüm Fragmanı 15 Mayıs Pazartesi Özeti Çolak Ellerinden Kaçacak mı

Söz Dizisi 7.Bölüm Fragmanı 15 Mayıs Pazartesi Özeti Çolak Ellerinden Kaçacak mı

Star Tv'de yayınlanan Söz dizisi 6. bölümüyle Pazartesi akşamına damgasını vurdu.15 Mayıs Pazatesi günü yayınlanacak olan 7. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

0
PAYLAŞ

Star Tv’nin sevilen dizisi Söz heyecan ve duygu yüklü sahneleriyle izleyenlerinin nabzını yükseltti. Pazartesi akşamlarının  rakipsiz dizisinin son bölümünde “Özel Kuvvet Tim “üyelerinin söylediği  “Alay Marşı” izleyenlerin tüylerini diken diken yaptı.

Söz Dizisi 7. Bölüm Fragman

Uzun zamandır Çolak’ın peşinde olan Tim nihayet amacına ulaşır. Çolak’ı ele geçiren Tim, zor bir kararla karşı karşıyadır. Çolak’ın elinde de altı tane özel kuvvet askeri bulunmaktadır ve bir takas teklif etmektedir. Arkadaşlarını kurtarmak için Çolak’ı serbest bırakan Tim, daha kapsamlı bir plan yapar. Eylem’i rehin alan Çolak amansız planlarına devam eder ve Eylem bunlara şahit olur.

Eylemlerini gerçekleştirmek için militanları ile toplantı yapacak olan Çolak güvenli bir yer bulur. Toplantı yapılacağı haberini alan Tim operasyon hazırlıklarına başlar. Eylem’i ve birçok masum kişinin hayatını kurtarmak için hazırlık yapan Tim çatışmanın içine girecektir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here