Ana sayfa Yerli Diziler Söz Dizisi 20. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Kasım Pazartesi Neler Olacak

Söz Dizisi 20. Bölüm Fragmanı Özeti 6 Kasım Pazartesi Neler Olacak

Her pazartesi Star TV'de yayınlanan Söz dizisinin 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü ile heyecan dozunun iyice yükseldiği dizinin takipçileri büyük beklenti içerisinde!

0
PAYLAŞ

Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Söz, 30 Ekim Pazartesi günü yayınlanan son bölümü ile izleyicileri ekran karşısına kilitledi. 

Yayınlanan son bölümünde Korhan Paşa’nın konvoyuna yapılan hain saldırı sonucu Tim büyük bir şok yaşamıştı. Bu saldırı üzerine Sancar’ı ele geçirmek üzerine yola çıkan Tim, intikam planları yapmaya başlar. Zor şartlar altında gerçekleştirilen operasyon üzerine ekip Agâh’a bir adım yaklaşmış olacak. Bu sırada bir süreliğine Tim’e veda etmek zorunda kalan Keşanlı ise yeni tanıştığı yol arkadaşı Battal ile beklenmedik bir maceraya atılacaktır. 

Eylem ise Fransa’da bir patlamaya sebep olmuş ve Sancar’ı öldürmenin planlarını yapmaktadır; fakat mekâna döndüğünde gördüğü manzara, onun için epey tehlikeli bir sürecin başlangıcı olacaktır.

Ateş’in veda yemeğinde Tim’i büyük bir sürpriz beklerken, öte yandan Yavuz, beklenmedik bir tehlike ile burun buruna gelmek üzeredir.

 

SÖZ DİZİSİ 20. BÖLÜM FRAGMAN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here