Ana sayfa Yerli Diziler Söz Dizisi 15. son bölüm sansürsüz puhutv

Söz Dizisi 15. son bölüm sansürsüz puhutv

Söz dizisi 16. bölüm yayınlanmak için hazır. Dizinin sevenleri ise 15. bölümü puhutv üzerinden sansürsüz bir şekilde izleme imkanına sahip.

0
PAYLAŞ

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat’ın oynadığı STAR TV ‘nin dizisi “SÖZ” 4 ay önce yayına girmiş ve bir çok kişi tarafından izlenilmeye başlanmıştı. Özel bir tim’in teröristler ile çatışmaları ve kendi içlerindeki dostluk temeline oturan dizinin hayran kitlesi her bölümü merakla bekliyor. 

Her bölümünde yeni bir heyecanın yaşandığı ve insanların kalbini çarpıntıya sokacak kadar aksiyona sahip dizinin 16. bölümün fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman diziyi sevenleri heyecanlandırmakla kalmayıp büyük bir merak içine de sokmayı başardı. 

16. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK ? 

Herkesin merak ettiği Söz dizisinin 16. bölümü 9 Ekim Pazartesi akşamı saat 20:00 ‘da Star Tv’de yayınlanacak. Bölüm yayınlandıktan sonra aynı şekilde puhutv’den de diziyi izlemek mümkün.

SÖZ DİZİSİ 15. BÖLÜM ÖZETİ 

Türkmen köyündeki halkı korumakla görevlendirilen Tim ile köyü ele geçirmek isteyen teröristler arasında şiddetli ve tehlikeli bir çatışma başlar. Çatışma sürerken bir tarafta Hafız diğer tarafta ise Fatma hayatta kalma mücadelesi verir. Oldukça uzun bir süre devam eden çatışmanın sonunda Tim’in başına kötü bir sürpriz gelecektir. 

Agâh ile işbirliği yapan Çolak oldukça tehlikeli silahlara ulaşmıştır. Bu silahları ele geçirmek için yapılan eş zamanlı bir operasyonda Karabatak ile Çaylak yurtdışındaki bir kumarhanede önemli bir istihbarat edinmek için uğraşırken, Yavuz’un liderliğindeki Tim ise büyük bir tehdidin ortasında bulur kendini. İstihbarattan gelen bir fotoğrafla Yavuz hem Büyük Bey ile ilgili bir sırla hem de ölümle karşı karşıya kalacaktır.

16. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK ? 

Herkesin merak ettiği Söz dizisinin 16. bölümü 9 Ekim Pazartesi akşamı saat 20:00 ‘da Star Tv’de yayınlanacak. Bölüm yayınlandıktan sonra aynı şekilde puhutv’den de diziyi izlemek mümkün.

16. Bölüm fragmanını izlemek isteyen kişiler Star Tv’nin intenet sitesi üzerinden veya puhutv’de üyeklikleri ile birlikte giriş yapıp izleyebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here