Ana sayfa Dizi Haberleri Solmaz ve Kaan Cennet Mahallesi 2017 Oyuncu Kadrosu İçinde Varmı Yokmu

Solmaz ve Kaan Cennet Mahallesi 2017 Oyuncu Kadrosu İçinde Varmı Yokmu

Show TV ekranlarının bir dönem fenomen olan dizisi Cennet Mahallesi 2017'de yeniden yayınlanıyor. Evleneceksen Gel'in sevilen çifti Solmaz ve Kaan'ın dizinin oyuncu kadrosu içinde yer alacağı iddiaları gündeme düştü.

0
PAYLAŞ

Show TV ekranlarının başarılı izdivaç programı Evleneceksen Gel’in popüler çifti Solmaz ve Kaan gündemde. Bu defa ayrılıp barışmaları ile değil üstelik! İkili kanalın uzun yıllar ekranlarında yer verdiği Cennet Mahallesi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıp almayacakları ile anılıyorlar. Hali hazırda bir Roman kızı olan Solmaz’ın dizide yer alacak olmasına sevinen izleyiciler bu iddiaların gerçekliğini sorgulamaya başladılar bile.

ALİŞAN VE ÇAĞLA ŞIKEL OLMAYABİLİR ANCAK…

Cennet Mahallesi dizisinde başrolleri paylaşan ikili uzun yıllar Çağla Şıkel ve Alişan’dı. İkili daha sonraları bir reality show için bir araya gelmişlerdi. Kanal ise yeni bir duyuru ile dizinin devam bölümlerinin çekileceğini duyurdu. Üstelik dizinin başrollerinde ise izdivaç programı locasında bir araya gelerek popülerlik kazanan Kaan ile Solmaz yer alıyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here