Ana sayfa Dizi Haberleri Siyah İnci Dizisi Final Mi Yapıyor? Siyah İnci Bitiyor Mu? Neden Bitiyor

Siyah İnci Dizisi Final Mi Yapıyor? Siyah İnci Bitiyor Mu? Neden Bitiyor

Star TV'nin bu sezon büyük umutlar beslediği dizisi Siyah İnci'de işler istenildiği gibi gitmiyor. Dizinin reytinglerinin beklenen karşılığı vermemesinin ardından erken final gündemde.

0
PAYLAŞ

Star TV’nin bu sezonki yeni dizi Siyah İnci beklentileri tam anlamıyla karşılayamadı. Star ekranlarında bu sezon başlayan yeni dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla ilgi odağı olması beklenirken, reyting sıralamaları aynı şeyi göstermedi. Başrollerini Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in paylaştığı; Berk Hakman, Neriman Uğur,  Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Yeşim Büber, Mehmet Mehmedof, Melis Sezen, Çağla Demir gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, seyircileri pek memnun edemedi.

Çekimlerine ağustos ayında büyük umutlarla Çeşme Ildır ve İstanbul’da başlayan dizi heyecanlı senaryosuyla merakla bekleniyordu. Birbirinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel ) ve Kenan’ın ( Tolgahan Sayışman)  aşkı, Vural’ın(Berk Hakman) kasabaya gelişiyle, Hazal- Kenan aşkında sorunlar yaşanacağı,iki sevgilinin hayatında yaşanacak problemleri ve gelişmeleri ele alan dizinin konusu izleyenleri pek memnun etmemiş olacak ki, reytin sıralamalarında rakiplerinin gerisinde kaldı.

Perşembe günü ekranlara gelen dizide, ilk bölümden itibaren reytinglerde üst sıralarda kendisine yer bulamaması ve karşısında güçlü dizilerin de olmasıyla kanal yönetimini harekete geçirdi. Güçlü oyuncu kadrosuna güvenen Star TV yönetimi, son hafta yayınlanan bölümü ile reytinglerde 3. sırada olan dizi için pek iyimser düşünmüyor. Dizi ile 13 bölümlük anlaşma yapılmasına rağmen, düşük reytinglere bağlı olarak, azalan reklam gelirleri kanalın diziyi erken sonlandırmasına bir sebep olarak gözüküyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here