Ana sayfa Yerli Diziler Siyah İnci Dizisi 6. Bölüm 2 Kasım Perşembe Fragmanı Özeti Neler Olacak

Siyah İnci Dizisi 6. Bölüm 2 Kasım Perşembe Fragmanı Özeti Neler Olacak

Hande Erçel ve Tolgahan Sayışmanın başrollerini paylaştığı Siyah İnci, sezona damgasını vurmaya geliyor. Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Siyah İnci'de heyecan, perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek.

0
PAYLAŞ

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini ise Erol Özlevi’nin üstlendiği Siyah İnci, her perşembe akşamı Star TV’de yayınlanmaya devam ediyor. İlgiyle takip edilen dizinin kadrosunda Hande Erçel, Tolgahan Sayışman, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Nurseli İdiz gibi ünlü isimler yer alırken dizinin senaryosunu Yekta Kopan kaleme alıyor.

Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Kenan (Tolgahan Sayışman) ve Hazal’ın (Hande Erçel) büyük aşkını konu alan dizide, ikilinin sakin hayatı, Vural’ın (Berk Hakman) kasabaya gelişi ve Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alışı ile birlikte tamamen değişmiştir.

Yayınlanan son bölümde Kenan’ı kocasının yeni ortağı olarak gören Hazal, büyük bir şoka uğramıştır. Demiroğlu ailesini de bir sürpriz beklemektedir. Öldürttüğünü düşündüğü Kenan’ın yeni ortağı olmasından ve evine kadar girmesinden rahatsız olan Vural, ortaklığı feshetmenin yollarını aramaktadır. Fakat mesele ortaklıktan çok daha büyüktür! Canan, Kenan ile ortaklığı feshetmenin peşine düşmüşken Vural ise Kenan’la mücadele etmekten geri kalmayacaktır.

Dizinin perşembe akşamı yayınlanacak 6. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here