Ana sayfa Yerli Diziler Siyah İnci 7. Bölüm Fragmanı 9 Kasım Perşembe Tüyoları Özeti Neler Olacak

Siyah İnci 7. Bölüm Fragmanı 9 Kasım Perşembe Tüyoları Özeti Neler Olacak

Star TV'nin sevilen dizisi Siyah İnci, izleyenleri heyecanlandırmaya devam ediyor. 9 Kasım'da 7.bölümüyle karşımızda olacak dizide Kenan ve Hazal'ın yüzleşmesinin sonucu büyük merak uyandıracak.

0
PAYLAŞ

Star TV’de yayınlanan her perşembe saat 20:00’da ekrana gelen Siyah İnci’de heyecan her bölüm giderek artıyor. Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın başrollerini paylaştığı dizi, yüksek temposuyla izleyenleri etkilemeyi başardı.

KENAN IRMAK’LA OLAN İLİŞKİSİNİ İTİRAF EDECEK

Hazal ve Kenan’ın aşkı her geçen bölüm iyice heyecanlı bir hal alırken, Vural’ın planları ve davranışlarıyla işler değişecek. Hazal’ın elinde tuttuğu fotoğraf, Vural’ın Naz’la çektirdiği fotoğraftır ve bu esnada Vural da içeri girer. Hazal fotoğraftaki kişinin nasıl olup da kendisine bu denli benziyor olduğunun hesabının sorar Vural’a. Aynı anlarda Kenan ise Irmak’ı uğurlamaktadır. O sırada Kenan’ın evinde olan Ece duruma müdahale eder ve sevdiği adamın birlikte olduğu kadını iyileştirmek, hayatta tutmak için mücadele eder. Diğer tarafta ise Hazal bütün gerçeği, Vural’ın geçmişte kendisine neredeyse ikizi kadar benzeyen Naz’la evli olduğunu öğrenecektir. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran Hazal öfkeyle evi terk eder. Soluğu annesinin yanında alacaktır. Ama Melek, kızıyla görüşmeye, konuşmaya yanaşmaz bir kez daha. Hazal çaresizce annesiyle konuşmaya çalışırken Demiroğlu ailesi Irmak’ın hastaneye kaldırıldığı haberiyle apar topar ayrılırlar evden. Hazal da durumu öğrendiğinde hastaneye gidecektir. Bu esnada Kenan, Vural ve diğerlerinin hastaneye geldiklerinden habersiz bir şekilde, Irmak’a refakat etmektedir. 

Irmak’ın rahatsızlığı Kenan’ın Hazal’dan intikam almak amacıyla başladığı bu ilişkiyi sorgulamasına sebep olur. Ancak Irmak’ın hastanede kaldığı gece Hazal’ın ağzından duyacağı şeyler, onu ayrılıktan vazgeçirip, Demiroğlu ailesinin karşısına çıkmaya, Irmak’la yaşadığı ilişkiyi itiraf etmeye yöneltir. Kenan ve Irmak ikilisi hiç beklenmedik bir şekilde Demiroğlu ailesinin karşısına çıkacak, ilişkilerini itiraf edeceklerdir. Üstelik Kenan işi bir adım daha öteye taşır ve Hazal’ı çileden çıkaracak bir adım daha atar bu ilişkide. Melek’in yeni işe başladığı lokantada ise hiç beklenmedik bir misafiri vardır. Melek bu beklenmedik misafirin karşısına çıkarken, kızı Hazal’da Kenan’la yüzleşecektir. 

Dizi 7. Bölümüyle 9 Kasım’da Star TV ekranlarında olacak olup, Hazal ile Kenan’ın yüzleşmesinin sonuçları ortaya çıkacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here