Ana sayfa Oyuncular Şevkat Yerimdar Dizisi Konusu ve Oyuncuları Kim Kimi Canlandırıyor

Şevkat Yerimdar Dizisi Konusu ve Oyuncuları Kim Kimi Canlandırıyor

Şevkat Yerimdar filminin dizi olacağı kesinleşti. Dizinin konusu filmin yansıması olacak. Dizide hangi oyuncuların, hangi karakterleri canlandıracakları da belli oldu.

0
PAYLAŞ

Limon Film, kısa bir süre önce kolları yeni bir dizi projesi için sıvadığını duyurmuştu. Daha önce sinema perdelerine yansıyan ve geniş bir izleyici kitlesi ile buluşan Şevkat Yerimdar adlı filmin dizi çalışmaları başlatıldı. Limon Yapım’ın diziyi Fox TV için hazırlamaya başlamasından sonra ise bir erteleme kararı gelmişti. Kırlangıç Rüzgarı adlı diziyi ilk etapta yayınlamaya başlayan kanalın yeri daraldı. Bu nedenle dizi yaz aylarına sarkıtıldı. Meraklı bir bekleyişe giren izleyiciler ise dizide hangi oyuncular yer alacak merak etti.

KONUSU VE KADROSU AÇIKLANDI

Dizinin başrollerinde Özgürcan Çevik (Şevkat Yerimdar), Başak Parlak (Esin Uçar), Salih Kalyon (Cevdet Uçar), Suzan Aksoy (Marika) gibi önemli isimler yer alıyor. Ayrıca Beşiktaş’ın ünlü golcüsü Pascal Nouma’da diziye renk katacak. Haksızlık ve adaletsizlik karşısında öfke kontrolü olmayan Şevkat Yerimdar’ın başından geçen tatlı maceralar anlatılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here