Ana sayfa Yerli Diziler Sevda Kuşun Kanadında 27. Bölüm Fragmanı 28 Şubat Salı 2017 Özeti Ömer...

Sevda Kuşun Kanadında 27. Bölüm Fragmanı 28 Şubat Salı 2017 Özeti Ömer Filiz’i kurtarabilecek mi?

Trt 1'den bu defa da yakın tarihi anlatan fenomen dizi Sevda Kuşun Kanadında 27. Bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenlere sürprizlerin işaretini veren 28 Şubat Salı günü Ömer, Filiz'i kurtarıyor mu?

0
PAYLAŞ

TRT 1’den bir süredir ardı arkası kesilmeyen dizi projeleri ekranlara yansımaktaydı. Diriliş Ertuğrul gibi Osmanlı dönemi öncesini aydınlatarak ekranlara getiren bir dizinin yanı sıra yakın geçmişi de ekranlara getiren Sevda Kuşun Kanadın’da izleyicilerin beğenisine sunulmakta. 

Yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide Kaşıyaralı ile mücadele içerisinde olan Ömer, kaçırdıkları Filiz uğruna silahına sarılır ve tek başına tüm cesaretini toplar. İşin sonunda Filiz’i kurtaracaktır ancak oldukça titiz olmalıdır. Erbakan bir parti kuracağını ilan eder ve yoldaşları ile birlikte projesini ayağa kaldırmak üzere çalışmalara başlarlar. Zeynep’in ise sağlık durumu hiç de iyiye gitmemektedir.

26. Bölümden Kısa Özet;

26. bölümde Kaşıyaralı’nın Filiz’i Ömer’in gözü önünde kaçırdığına tanık olduk. Silah satıcılığına tekrar dönmek zorunda kalan Ömer’in bu defa yumruğu hiç olmadığı kadar sıkıdır. Devrimciler Mustafa’ya saldırırlar, Hüsnü ise onu korumak adına harekete geçerken şaşırtıcı durumlar meydana gelir. Amiral ise sağcı solcu davasını alevlendirerek darbe çalışmalarını hızlandırır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here