Ana sayfa Yerli Diziler Sevda Kuşun Kanadında 26. Bölüm Fragmanı – 21 Şubat Salı

Sevda Kuşun Kanadında 26. Bölüm Fragmanı – 21 Şubat Salı

Trt 1 de yayınlanan dram dizisidir.Sevda Kuşun Kanadında 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı.Yine hüznün bol olduğu dizi 21 Şubat'ta ekranlarda olacak.

0
PAYLAŞ

Bir kuşağın aşk hikayelerini tarihi olaylarla anlatan Sevda Kuşun Kanadında dizisi 26.bölümüyle 21 Şubat’ta ekranlara gelecek.Sevda Kuşun Kanadında 26. Bölüm Fragmanı çıktı.

Sevenlerini hüzne boğan bu dram dizisi 1968-1970 yıllarını anlatmaktadır.Eskiden yaşayan birçok siyasetçinin mücadelesini gösteren dizi de gizli devlet örgütlerinin karanlık yüzleri de gösterilmektedir.Bunun yanı sıra aşkın çarpıcı saflığıyla karşılaştığımız dizi de kaosun geçtiğimiz tarihlerde de yaşandığını görmekteyiz.

26.bölüm fragmanında yeraltı dünyasına büyük bir darbe planlanmaktadır.Darbe hazırlığı içinde olan bu grup için önlemler alınmaktadır.Bildirimlerin dağıtıldığı ve gerekli önlemlerin alınmaya çalıştığını fragmanda görüyoruz.Ayrıca bir aşk ilanı ile de karşı karşıya kalmaktayız.Yeni gününde yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Sevda Kuşun Kanadında dizisi salı günü sevenleriyle buluşacak.

25. Bölümde Neler Olmuştu?

25.bölümde Erbakan yoğun istek üzerine parti kurmaya karar verdi.Milli Nizam Partisi adını alan bu partinin açılışı büyük bir basın toplantısıyla gerçekleşti.Bunun dışında önceki bölümde kaçırılan Filiz’i aramaya çalışan Ömer,Filiz’i kaçıran adama silah doğrultmuştur fakat en ufak hatanın Filiz’e zarar vereceğinin farkındadır.

Zeynep karakteri ise hastadır.Bunu tahlil sonuçlarına bakan Elif öğrenir ve durumun ciddiyetinin farkına varır.Zeynep’e söylemez fakat Zeynep her şeyin farkındadır,iyileşemeyeceğini düşünen Zeynep nişanlısı Mustafa’yı kendinden uzak tutmak için elinden geleni yapmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here