Ana sayfa Yerli Diziler Sev Yeter 1 Mayıs Çarşamba Özeti 228. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 1 Mayıs Çarşamba Özeti 228. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter dizisi ekranlarda yayınlandığı günden beri sevilmeye devam ediyor. Dizinin 228. bölümünde pek çok gelişme yaşandı. İşte Sev Yeter 1 Mayıs Çarşamba özeti ve 228. Bölüm fragmanı ile ilgili tüm detaylar…

0
PAYLAŞ

Sev Yeter 228. Bölüm Fragmanı

Raman yemek yarışmasını kazanır. Shagun ise bu durumu fazlasıyla kıskanır. Çünkü Raman bu yarışmayı Istıha sayesinde kazanmıştır. Raman diğer kadınlarla pozlar verirken Aliya, Ishita’yı arar. Aliya, Mihir’e saldırı olduğunu söyler ve hemen yanına gelmesini ister…

Sev Yeter 1 Mayıs Çarşamba Özeti

Ruhi, Shagun’u görür ve onunla dalga geçer. Istiha tekrar Aliya’yı arar ve durumunu öğrenir. Aliya’ya nerede olduklarını sorar ve Aliya’da Delhi’ye 20 km kadar uzaklıkla olduklarını söyler. Istiha ambulansı arar ancak Aliya bu duruma karşı çıkar ve Mihir’i kendisinin hastaneye götüreceğini söyler.

Istiha’da Ruhi’yi görür ve Mihir’in başına bir şeyler geldiğini anlatır. Doktor Mihir’in midesinde ağır bir hasar oluştuğunu ve acilen ameliyata alınması gerektiğini söyler.

Aliya bu olaydan çok etkilenmiştir. Adi babası ile konuşmaktadır ve aldığı hediyeyi Raman’a gösterir. Raman hediyeyi beğenir ve Adi yakında Aliya’ya teklif yapacağını anlatır.

Aliya hemşire ile tartışmaktadır ve Mihir çok fazla kan kaybı yaşamıştır. Ancak aliya’nın kanı Mihir’e uymamaktadır. Aliya Mihir’i sevdiğini söylerken, Ishita bu olay üzerine çok şaşırır. Adi Ruhi ile konuşur ve Aliya’ya bir türlü ulaşamadığını der. Ruhi, Mihir’in rahatsızlandığını ve Ishita’nın da gittiğini anlatır.

Ishita, Aliya’ta Mihir ile ilgili sevdiğini haykırmasını sorar ve Aliya yine aynı yanıtı verir. Bu esnada ameliyat biter ve doktor Mihir’in durumunun ağır olduğunu anlatır. Tam bu sırada Adi de hastaneye ayak basar.

Aliya ona sarılır ve Mihir’in ameliyatta olduğunu anlatır. Ishita, Aliya’nın Mihir’i sevdiğini Adi’nin bilmediğini düşünür. Aliya, Mihir ile birlikte güzel anlar yaşadığı bir rüyaya dalar. Hayalin sonunda Mihir Aliya’ya seni seviyorum der. Bu sırada Mihir’in kanında bir bıçak belirir ve Mihir kanlar içerisinde yere yığılır. Aliya Mihir diye bağırarak rüyadan uyanır.

Aliya Mihir’i sevdiğini ona söylemeye karar verir. Bu arada hastaneye Shagun’da gelir ve konuşulanları duyar. Ishita, Aliya’ya tokat atarak Mihir’in kendisinden büyük olduğunu söyler. Aliya ısrarcıdır ancak, Ishita onu ikna eder.

Mani’de hastaneye gelir. Shagun ona Mihir’in sağlık durumunu anlatır. Ishita, Aliya’ya hastanenin dışına çıkmasını söyler ve Aliya Adi ile birlikte dışarı hava almaya çıkar. Mani Ishita’nın yanına gelir ancak Ishita Aliya’nın Mihir’i sevdiğini söylememeyi tercih eder. Adi Aliya’yı kafeye götürür ve Aliya mihir’i sevdiğini anlatır. Adi bu durum karşısında şok olur ve Aliya’yı iterek lavaboya gider ve ağlar. Kendisine tokat atar ve Aliya’ya vermeyi düşündüğü hediyeyi çıkarır…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here