Ana sayfa Tv Programları Serkan Ve Hanife Neden Tartıştı? Aşkları Neden Bitti? 16 Şubat

Serkan Ve Hanife Neden Tartıştı? Aşkları Neden Bitti? 16 Şubat

Zuhal Topal'ın sunumuyla izlenme rekorları kıran Star tv nin sevilen izdivaç programında Serkan ve Hanife neden tartıştı. Aşk bitti mi?

0
PAYLAŞ

Zuhal Topal’ın sunumuyla izlenme rekorları kıran Star tv nin sevilen izdivaç programında gerginlik ve eğlence bir arada gidiyor. Serkan ve Hanife Neden Tartıştı kavga olaylarının yaşandığı izdivaç programında 14 Şubat Sevgililer gününde Serkan’ın Hanife’ye yaptığı geri dön çağrısı üzerine Hanife Serkan ilişkisi tekrar rayına oturmak üzereyken tekrardan kavga etmesi merakları topladı. Serkan’ın şikayetleri Hanife’nin üzerine çok geldiği yönünde olduğunu gözlendi. Hanife ise artık gel gitlerin yaşanmasından sıkıldığını ve artık duygu karmaşası içinden kurtulmak istediğini açıkladı.

Serkan yakışıklı ve sempatikliği ile kızların ilgisini çekerken Hanife’nin telefonunda eskiden ilişkisi olduğunu bildiği 2000’li yılların Popstar yarışmacısı Bayhan ile olan fotoğrafının hala bulunduğunu görmesi yeni sorunlara neden oldu. Bunun üzerine Serkan Hanife’ye karşı daha soğuk olmaya başladı. Bu gelişmelerin sonucunda ilişkinin bitmiş olduğu gün yüzüne çıktı.

Hanife Kimdir?

Hanife’yi Zuhal Topal’ın sunduğu yarışmadan tanıyan seyircilerin Hanife’nin Bayhan ile ilişkisi olduğunu öğrenmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here