Ana sayfa Tv Programları Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 1 Kasım Çarşamba Neler Olacak Saat Kaçta

Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 1 Kasım Çarşamba Neler Olacak Saat Kaçta

Serap Ezgü'nün sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde programı Tv8 ekranlarında saat 16:15'te yayınlanmaktadır. 1 Kasım 2017 programındaki konuları detaylı olarak ele alacak olan Serap Ezgü, gerçekleri ortaya çıkaracak.

0
PAYLAŞ

Tv8’de yaptığı Gerçeğin Peşinde adlı programla uzun zaman sonra ekranlara geri dönen Serap Ezgü, izleyicinin beğeni ile takip ettiği programlardan biridir. Hayattan konuların işlendiği programda cinayetler, kayıplar vs. gibi konular ele alınırken gerçekler gün yüzüne çıkarılmaya çalışılıyor. 

Tv8’de her gün saat 16:15’te canlı olarak yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı Serap Ezgü‘nün sunumu ile ayrı bir canlılık kazanıyor.

1 Kasım 2017’de saat 16:15’te ekranda canlı olarak yayınlanacak programda çarpıcı olaylar yine izleyicileri şaşırtacak. 17 yaşındaki H.Ç.’yi aramak için programa katılan babası kızını bulabilmek için tüm bildiklerini anlatacak. Annesi ile yatağa bağımlı bir hasta. Kızının bulunması için dua ediyor. Bir diğer konu ise Fehmi Özcan cinayeti. Araba kazası sonucu öldüğü sanılan Fehmi Özcanlı, 7 yerinden bıçaklanmış ve yakılmış olduğu öğreniliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here