Ana sayfa Yerli Diziler Sensiz Olmaz 27. Bölüm Özeti 16 Ekim 2017

Sensiz Olmaz 27. Bölüm Özeti 16 Ekim 2017

Kanal 7'nin büyüleyici bir aşk hikayesini anlatan dizisi Sensiz Olmaz'ın 27. bölümü yine izleyenleri şaşırtacak. 16 Ekim'de yayınlanacak olan 27. bölümünün özeti ve detayları ise yazımızda yer alacak.

0
PAYLAŞ

Hint dizilerini yayınlayarak Türkiye’deki sıkı dizi takipçilerini Uzak Doğu’nu eşsiz dünyasına götüren Kanal 7, yeni sezonda yine elsiz yapımları ekranlarına getirmeye devam ediyor. Haftaiçi hergün yayınlanan Hint dizilerine ev sahipliği yapan Kanal 7 geçmişte yayınladığı Hint dizileri ile de reyting rekorları kırmayı başarmıştı. Hindistan televizyonlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören, çok sayıda ödüllü dizilerin yayınlandığı Kanal 7’de bu yıl Sensiz Olmaz fırtınası esiyor. Her yeni bölümü ile destansı bir aşk hikayesine tanıklık ettiğimiz dizide 27. bölüme gelindi. 16 Ekim’de yayınlanacak olan yeni bölümün detayları ise yine çok kritik. Zira Paro’nun rüyaları yeni bölümde aşk dolu sahnelerin yaşanacağına işaret ediyor!

SENSİZ OLMAZ 27. BÖLÜM DETAYLARI

Kanal 7 ekranlarında 27. bölümü ile bugün ekranlara gelecek olan Sensiz Olmaz’da yine aşk ve yine ihtiras var. Paro uykusundan uyanır ancak çok gergindir. Çünkü rüyasnda Rudra ve Laila’nın halen aşk yaşadıklarını görmüştür ve hemen gidip Rudra’yı kontrol eder. Bu defa Laila ile Rudra’yı ele gören Paro, odayı terk eder. Oysa tüm bunlar Laila tarafından planlanmıştır ve Rudra, Laila’ya elini tutmasından dolayı büyük tepki göstererek odadan çıkmasını ister. Paro ise Dilsher’in onun kafa karışıklıklarını fark etmesine neden olacak davranışları yüzünden onu Rudra ile konuşma kararını almaya iter. Yeni bölümde aşıkların ve ihtiras ekibinin bir kukla gösterisine giderek eğlendiklerini izleyeceğiz. Ancak bu gösteri esnasında Paro ile Rudra arasında gerilim tırmanmaya başlayacak ve aralarındaki tartışma Mohini’nin Paroyu tetiklemesi ile karışacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here