Ana sayfa Oyuncular Seni Kimler Aldı Zeynep Kimdir Gerçek Adı Ne Yaşı Boyu

Seni Kimler Aldı Zeynep Kimdir Gerçek Adı Ne Yaşı Boyu

Seni Kimler Aldı, kurgusunda yer alan karakterle adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizinin başrol karakterlerinden Zeynep'in kim olduğunun yanı sıra gerçek adı ve yaşı ise diziye dair merak edilenlerin başında yer alıyor.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz hafta 30 Nisan itibariyle yayın hayatına başlayan dizi, Atv ekranlarında Pazar günleri seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Sezona oldukça iddialı başlayan yapım oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra, bünyesindeki karakterlerle de oldukça dikkat çekti. Seyircinin henüz 2 bölüm yayını yapılan diziye ilgisi bir hayli yoğun olurken, dizide yer alan Zeynep karakteri ise ilk bölümlerden tüm dikkatleri üzerine topladı.

Seni Kimler Aldı Zeynep Kimdir?

Dizinin başrol karakterlerinden Zeynep karakteri, babasının ölümünün ardından intikam duygusuyla ailesinin karşısına çıkan bir genç kızdır. Karaktere can veren oyuncu Duygu Yetiş’in başarılı oyunculuğu ile ekranlarda gördüğümüz bu hırslı karaktere ise seyircinin ilgisi oldukça yoğun oldu.

Seni Kimler Aldı Zeynep Karakterinin Boyu Ve Yaşı?

Güzelliği ve kararlığı  ile dikkatleri üzerine toplayan Zeynep karakterini canlandıran Duygu Yetiş’in boyu ve yaşı, seyirci arasında tartışma konusu oldu. Başarılı oyuncu hakkında yer alan kaynaklarda, Yetiş’in boyu 1.56 m, yaşı ise 33 olarak yer alıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here