Ana sayfa Oyuncular Seni Kimler Aldı Zehra Kimdir? Gerçek Adı Ne Yaşı Boyu Kilosu

Seni Kimler Aldı Zehra Kimdir? Gerçek Adı Ne Yaşı Boyu Kilosu

Sevilen yapım Seni Kimler Aldı, karakterleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizinin karakterlerinden Zehra karakteri büyük ilgi görürken, karaktere can veren oyuncunun boyu ve kilosu bile merak edilenler arasında yer alıyor.

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz ay itibariyle yayın hayatına başlayan başarılı yapım Seni Kimler Aldı, Atv ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Gerek oyuncu kadrosu gerek ise konusuyla dikkat çeken yapımın başrollerinde ise Funda Zenginer ile Yiğit Kirazcı gibi başarılı genç oyuncular yer alıyor. Seyircisi tarafından büyük ilgi gören yapımın öne çıkan başarılı karakterlerinden, Zehra karakterine can veren Fulya Zenginer ise bu aralar izleyici tarafından yakın markaja alındı. Başarılı oyuncu hakkında boyundan kilosuna kadar, birçok merak edilen bilginin yanı sıra, seyirci güzel oyuncunun özel hayatıyla da yakından ilgili görünüyor.

Seni Kimler Aldı Zehra Kimdir?

Bu sezonun çiçeği bununda yapımlarından Seni Kimler Aldı’da Zehra karakterini canlandıran isim Fulya Zenginer, seyircinin büyük ilgisiyle karşı karşıya kaldı. 1989 Yılı, İstanbul doğumlu olan yetenekli oyuncu, Doktorlar dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından aldığı tiyatro eğitimi ile birlikte, Haliç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Zenginer, genç yaşına rağmen birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Fulya Zenginer’in Yaşı Ve Kilosu

Ekranların güzel yüzlerinden, genç oyuncu Fulya Zenginer hakkında yaşı ve kilosu da merak edilenler arasında yer alıyor. 27 Yaşında olan güzel tiyatrocu hakkında yer alan kaynaklarda boyu 1.67 m, kilosu ise 55 kg olarak paylaşılıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here