Ana sayfa Oyuncular Seni Kimler Aldı Talat Serhan Yavaş Kimdir Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler

Seni Kimler Aldı Talat Serhan Yavaş Kimdir Gerçek Adı Ne Oynadığı Diziler

Seni Kimler Aldı'nın dikkat çeken karakteri Talat, seyirci tarafından büyük ilgi gördü. Talat'ın kim olduğu ve karakteri canlandıran oyuncunun gerçek adı ile oynadığı diziler ise şu şekilde.

0
PAYLAŞ

İçinde bulunduğumuz sezonun sonlanmasına çok az bir süre kala yayın hayatına başlayan başarılı yapım Seni Kimler Aldı, Atv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla tüm dikkatleri üzerine çeken yapım, kısa vadede seyircisinden de büyük ilgi gördü. Kurgusunun yanı sıra karakterleriyle büyük ilgi gören yapıma, seyircinin ilgisi de yoğun olurken, dizinin başrol karakterlerinden Talat karakteri ise özellikle izleyenler tarafından yakın markaja alındı.

Seni Kimler Aldı Karakterlerinden Talat Kim?

Çiçeği bununda dizinin başrol karakterlerinden Talat karakteri ve karaktere can veren oyuncunun gerçek kimliği seyirci tarafından sıkça sorgulanan konulardan oldu. Başarılı yapımın başrollerinde yer alan Fulya Zenginer, Derya Alabora, Şenay Gürler ve Ahmet Saraçoğlu gibi iddialı oyuncuların yanı sıra Talat karakterini canlandıran oyuncu da büyük ilgi gördü.

Seni Kimler Aldı Talat Karakterinin Gerçek Adı Ne?

İki kardeşin dramatik hikayesini konu alan dizide öne çıkan Talat karakteri ve karaktere can veren oyuncu; Serhan Yavaş, şu sıralar seyircinin yoğun ilgisiyle karşı karşıya kaldı. 1972 Doğumlu oyuncu aslen İstanbullu olup, Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Mezun olduktan sonra oyunculuğa yönlenen Yavaş, bugüne kadar birçok başarılı yapıma imza atarken, şu sıralar karşımıza ise Seni Kimler Aldı ile çıkıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here