Ana sayfa Dizi Haberleri Seni Kimler Aldı İlk Bölümü İzlenme oranları ne? Reytingleri nasıl? Erken Final...

Seni Kimler Aldı İlk Bölümü İzlenme oranları ne? Reytingleri nasıl? Erken Final yapacak mı

Ekranların yeni yapımlarından Seni Kimler Aldı, yayınlanan ilk bölümü ile izlenme oranları ile tartışma konusu oldu. Ardından ise dizinin erken final yapacağına dair iddilar, kulislerde gündem oluşturdu.

0
PAYLAŞ

Bu sezonun yeni yapımlarından Seni Kimler Aldı, yayınlanan ilk bölümü ile 30 Nisan Pazar akşamı saat 20:00’de, Atv ekranlarında seyircisi ile tanıştı. Oyuncu kadrosu ve konusu ile ilk bölümden dikkat çeken yapımın, yayınlandığı gün ise reyting mücadelesinde birçok başarılı yapımla karşı karşıya kalacak olması akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Seni Kimler Aldı İlk Bölüm Reyting Durumu

Atv ekranlarının çiçeği bununda yapımı Seni Kimler Aldı, ilk bölümünden başrol oyuncuları; Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş ve Yurdaer Okur ile büyük beğeni topladı. Yıllar önce zengin bir ailenin, çalışanlarının evlatlık olarak verdiği Zehra’nın intikamını ve hayatını konu alan dizi, ilk bölüm yayını ile reyting sıralamasında birçok yapıma karşı mücadele verdi. Bu macadelenin sonunda ilk bölüm yayını için ortalama bir sıralama tutturan dizi için ise şimdiden kulislerde çıkan erken final dedikoduları kafaları karıştırdı.

Seni Kimler Aldı Erken Final Mi Yapacak?

Ekranlara yeni giriş yapan Seni Kimler Aldı için çıkan erken final dedikodularının üzerine henüz yetkililerden bir açıklama gelmedi. Seyircinin konuya dair bir açıklama beklemesinin üzerine ne yapım şirketi ne de kanaldan bir açıklama gelmemesiyle dedikodular bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here