Ana sayfa Oyuncular Seni Kimler Aldı Barış Kim Oynadığı Diziler Yaşı Kaç

Seni Kimler Aldı Barış Kim Oynadığı Diziler Yaşı Kaç

Seni Kimler Aldı dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile büyük ilgi uyandırdı. Dizide yer alan Barış karakterini kimin canlandırdığı ve oyuncunun yaşı ile önceki dizileri merak edildi.

0
PAYLAŞ

Atv ekranlarının yeni dizisi Seni Kimler Aldı gündemde adından sıkça bahsedilen yapımlardan birisi oldu. Senaryosu, müzikleri ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım yayınlanmaya başlamadan önce bir takım zorluklarla karşılaşmıştı. Ancak bu zorluklar aşıldı ve dizi başarılı bir şekilde ekranlara merhaba dedi. Bu sayede oyuncular ile tanışan izleyiciler ise dizide yer alan yakışıklı Barış karakterini kimin canlandırdığını merak etti.

YİĞİT KİRAZCI’NIN KARAKTERİ BARIŞ

17 Ağustos 1983 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Yiğir Kirazcı, daha önce Güllerin Savaşı dizisiyle izleyenlerin karşısına çıkmıştı. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden Reklam bölümünü bitiren Kirazcı, Ümit Çırak Moden Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk dersleri almıştır. 34 yaşındaki oyuncu şimdi de Seni Kimler Aldı adlı yapımta Barış karakterini canlandırmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here